Karol Paciorek • Bardziej stronniczo o "Imponderabiliach" • I nie tylko...

PLwhiter Karol Paciorek, prowadzący @Imponderabilia i współprowadzący @Lekko Stronniczy .

Polecane linki:👇
Wywiady Karola Paciorka z kandydatami na urząd Prezydenta (kampania 2020):
• Andrzej Duda - plwhite.info/contact/wideo/e6vZnGyVlJhrdJc.html
• Rafał Trzaskowski - plwhite.info/contact/wideo/YoOkZZ3baJWKeZM.html​
• Robert Biedroń - plwhite.info/contact/wideo/pqita3eco4anpNo.html​
• Krzysztof Bosak - plwhite.info/contact/wideo/oKfXnJixh5ytfrw.html​
• Władysław Kosiniak-Kamysz - plwhite.info/contact/wideo/Z4TQqIzLoXqpa6Q.html​
• Szymon Hołownia - plwhite.info/contact/wideo/lX2yhaiXi5udmrQ.html​

------------------------------------------

🙋‍♂️ Zostań Patronem i wspieraj rozwój kanału - patronite.pl/monikajaruzelska​
ℹ️ Podcasty są dostępne dla Patronów (od listopada zeszłego roku) przez aplikację Patronite Audio

🔉🎧📖 Audiobook "Towarzyszka Panienka", czytany przeze mnie, dostępny m.in. w:

✴︎ Audioteka - audioteka.com/pl/audiobook/to...

✴︎ Empik.com - www.empik.com/towarzyszka-pan...

✴︎ Google Play Store - play.google.com/store/audiobo...

✴︎ Allegro - allegro.pl/oferta/towarzyszka...

------------------------------------------

Komentarze

 • Marta Maria
  Marta MariaDzień temu

  Pan Karol bardzo fajnie podsumował Panią Monikę- "Wszyscy są w bańce tylko nie ja". Myślę, że to nie tylko nazwisko Jaruzelska jest powodem odmów uczestniczenia w rozmowach na tym kanale, ale właśnie postawa Prowadzącej. Mam poczucie, że pytania nie były w ogóle dostosowane do Gościa przez co wypadł niekorzystnie, nijako. Jak można pytać o coś na czym ktoś się w ogóle nie zna? Czy jak idę do lekarza to rozmawiam z nim o energii odnawialnej czy jednak skupiam się na tematach okołomedycznych? A ten wątek o dzieciach rozłożył mnie na łopatki.

 • Gabriela Bień
  Gabriela Bień8 dni temu

  Szkoła dialogu to świetny pomysł 👍 A pan Paciorek trochę jednak nie podołał, ale to zrozumiałe, to wciąż jeszcze mlody człowiek, więc wiele jeszcze musi przemyśleć.

 • amr
  amr10 dni temu

  Mam dziecko. Pracuję. O wiele lepiej jezdzi sie rowerem. Sa przyczepki rowerowe. Na ogol przemieszczam sie szybciej niz samochodem. Zarówno ja, jak i moja żona. Swoja droga. Trochę się zdziwiłem, bo pierwszy raz wyczułem napięcie w rozmowie zarówno jeśli chodzi o program P. Moniki jak i P. Karola.

 • Uj Lm
  Uj Lm10 dni temu

  Pani Monika (którą ogromnie cenię i od której wiele się uczę) poznęcała się nad tym Miłym Chłopcem nieco więcej niż było to chyba wskazane i konieczne. Stawiam hipotezę, że po obejrzeniu całości sama zauważyła, że w ostatecznym rozrachunku zadziałało to na jej niekorzyść. Równocześnię irytację Prowadzącej średnio - bo nie uważam, że "bez-" - podstawnym sukcesem gościa w internecie rozumiem. Myślę, że jest to naturalna irytacja ludzi pracowitych, kompetentnych, dobrze wykształconych i doświadczonych, którzy są zmuszeni obserwować, jak "ślizgaczom" różnej maści powodzi się w danej branży lepiej niż im. Zawsze odczuwam satysfakcję w momentach obnażeń takiego "ślizgactwa". Może taka satysfakcja jest niezdrowa, a może odpowiada na jakąś wrodzoną potrzebę sprawiedliwości w świecie...nawet jutjubowym.

 • Krzysztof Duch
  Krzysztof Duch11 dni temu

  To czekamy Pani Moniko na Pana Bosaka. Pani widz pozdrawia 🥰🇵🇱🌹

 • Kr Ł
  Kr Ł12 dni temu

  Czarna Wołga to nie przykład teorii spiskowej, tylko tzw. miejskiej legendy.

 • Remigiusz Brojewski
  Remigiusz Brojewski12 dni temu

  Zastanawiam się nad tym "faszyzmem" i brunatną bluzką i ... padającymi nazwiskami posłów Brauna i Bosaka. Myślę, że wielu nie orientuje się, co to słowo może oznaczać. Historycznie rzecz biorąc to podział ruchów na lewicowe i prawicowe ma początek z okresów Rewolucji Francuskiej i dzisiaj nie jest już adekwatne do klasyfikacji partii, ruchów, poglądów itp. Bardziej jest przekonujący podział wprowadzony jakieś15 lat temu przez prof. J. Staniszkis na ruchy socjalistyczne i niesocjalistyczne. Te pierwsze mogą mieć rodowód marksistowsko - leninowski (socjalizm klasowy) oraz ruchy narodowe (socjalizm narodowy). Ten pierwszy w wyniku degeneracji zrodził różne odcienie komunizmu (radziecki, maoistyczny, titowski, płn-koreański itp.) drugi zaś w wyniku degeneracji zrodził ruchy faszystowskie (faszyzm niemiecki - z NSDAP, włoski, hiszpański itp.) Okrutność tych ruchów jest oczywista choć nie da się do jednego worka wrzucić faszyzmu niemieckiego , włoskiego czy hiszpańskiego. W II RP kiełkowały te ruchy pod kierunkiem Dmowskiego, ale nie zdołały się rozwinąć na tyle, aby pokazać "co potrafią". Teraz wiele z nich odżyło - m.in. zauważam, że porządek ustrojowy nazywany kaczyzmem jest bardzo bliski faszyzmowi włoskiemu (choć jego twórcy "przebąkują", że chcą kontynuować ideę Dmowskiego). Posłowie Braun i Bosak są narodowcami. Póki co nie sięgają do idei socjalistycznych (do których sięga kaczyzm), ale przyjdzie czas określenia się i będą musieli się przepoczwarzyć. (PiS też odwoływało się do Prawa i Sprawiedliwości - zapomnieli jednak wyjaśnić, że chodzi tu o NASZE Prawo i NASZĄ /partyjną/ Sprawiedliwość). Dlaczego Panią nazywają faszystką? Tego nie wiem. Myślę, że oni też nie wiedzą.

 • Remigiusz Brojewski

  Remigiusz Brojewski

  12 dni temu

  Co do osoby R. Trzaskowskiego to moje pokolenie gustowało w jego ojcu - Andrzeju, bo był to bardzo utalentowany muzyk i pozostawił kawał swej twórczości na ścieżce dźwiękowej taśm filmowych.

 • Remigiusz Brojewski

  Remigiusz Brojewski

  12 dni temu

  Co zaś do oceny stacji TVP i TVN, to z dużą dozą pewności można powiedzieć, że obie służą ogłupianiu Polaków przez kłamliwą indoktrynację. Tyle tylko, że TVP bardziej

 • A O
  A O12 dni temu

  Tak jak szanuje P Monike tak tego typa nie trawie...na czym polega jego fenomen...jesli takowy istnieje?!.

 • Agata Kwiatkowska
  Agata Kwiatkowska13 dni temu

  słaba odpowiedź na pytanie 'w co Pan wierzy' uciekł w jakieś dyrdymały ogólne i filozofie innych.

 • Volenti_non_fit_iniuria
  Volenti_non_fit_iniuria14 dni temu

  Ten fragment jest dobry: 01:04:43 - 01:05:20 👍🏻

 • Vivien
  Vivien14 dni temu

  Dzień dobry, Pani Moniko moja propozycja całkiem poważna Pan Cejrowski Wojciech, chętnie posłuchała bym takiej rozmowy. Pozdrawiam serdecznie.

 • Jolanta Podolska
  Jolanta Podolska15 dni temu

  Panie Paciorek, nie "wcinaj się" i ciągle nie przerywaj Pani Monice, bo robi pan bałagan w wywiadzie, które są zwykle prowadzone w sposób wyważony, spokojny i merytoryczny.

 • Jolanta Podolska
  Jolanta Podolska15 dni temu

  Rzeczywiście niech Pan Karol zostanie przy zadawaniu pytań, bo odpowiedzi ma "cieniutkie"

 • Iwona
  Iwona15 dni temu

  Rozumiem...i nawet się cieszę, że na pytania dotyczące spraw zewnętrznych, na których Pan Karol się nie zna- odpowiada: ,,nie wiem,, ...ale w tym wywiadzie- nie usłyszałam ani jednej, konkretnej odpowiedzi na pytania dotyczące spraw wewnętrznych... Odpowiedź jest zawieszana...zacieszana...zagadana... Po tym wywiadzie Pan Karol mi się rozmył... „Życie mężczyzny jest ufarbowane na kolor jego wyobraźni”~Aureliusz PS. Pani Moniko... dzielą nas poglądy- przyzna Pani, że to niewiele? Uwielbiam Panią w dialogu... Dziękuję 🤗💓

 • Wojtek Moskwa
  Wojtek Moskwa16 dni temu

  Dziwna ta rozmowa. Z jednej strony Pani Monika jakaś "mniej słuchająca" a komentująca tym razem (może to różnica wieku?) z drugiej "chcący" ale nie czujący się komfortowo rozmówca. Wiele niedokończonych wątków. Pierwszy raz odnoszę wrażenie, że rozmowa nie przebiega płynnie, a szkoda bo mimo młodego wieku odnoszę wrażenie że ma w głowie poukładane.

 • PioPio
  PioPio18 dni temu

  Przecież ten gość ma braki w elementarnej wiedzy z podstawówki i pozostałych etapów edukacji, widziałem jego jeden wywiad z Panem Makłowiczem i to co sobą reprezentował to było dno głębsze niż rów mariański. Tak oceniam po jednym filmie bo jestem zdruzgotany że tak młoda osoba wie tak mało a wręcz prawie nic. Pan Makłowicz prowadził monolog a Pan Karol przytakiwał i jeszcze zadawał głupie pytania. Dlatego zadaje pytanie co on tu robi?

 • lukaszj26
  lukaszj2618 dni temu

  To jest pierwszy odcinek tego kanału który zobaczyłem, świetnie poprowadzona rozmowa, subskrypcja już poleciała a teraz pora się cofnąć do poprzednich odcinków. Serdecznie pozdrawiam pani Moniko.

 • Ula Kowalska
  Ula Kowalska18 dni temu

  Pani Moniko! To mój pierwszy komentarz, chociaż oglądam te wywiady od dłuższego czasu... Jest Pani w mojej ocenie świetnym rozmówcą i słuchaczem. Szanuje Pani zaproszonego gościa, nawet jeśli się z nim nie zgadza i to jest wspaniałe. Potrafi Pani w mądry sposób zaznaczyć też, zasygnalizować a czasem wyraźnie podkreślić odrębne zdanie - przez co w moich oczach ta rozmowa jest ciekawa- bo nie tylko Pani słucha. Pozdrawiam serdecznie.

 • Grzegorz Smykiewicz
  Grzegorz Smykiewicz19 dni temu

  Pan niejaki red. Mazurek to zwykly dupek

 • Hanka Cyganeczka
  Hanka Cyganeczka19 dni temu

  Dziwny ten wywiad. Protekcjonalnie to wyszło. I to usilne wmawianie komuś, że był zdenerwowany, choć on mówi, że nie. Mimo wszystko jest w tym coś cennego.

 • Agnieszka R
  Agnieszka R20 dni temu

  irytująca prowadząca - zadaje pytanie a potem odpowiada sama :) Po paru minutach miałam wrażenie ,że p. Karol był już tylko do końca wywiadu żeby być i bawiła go ta nieprofesjonalność .

 • Marta
  Marta20 dni temu

  Chetnie skorzystam z warsztatow " jak roxmawiac" :)

 • Seweryn Wisniewski
  Seweryn Wisniewski21 dzień temu

  Zadufany w sobie facet, przekonany o swojej zajefajnosci

 • Monik A
  Monik A22 dni temu

  plwhite.info/contact/wideo/a3imjJqmf5B5nMY.html&ab_channel=Politicalmeme2Politicalmeme2

 • belabeladonna
  belabeladonna22 dni temu

  On ma nie piątek klepki. Masakra. Coś w dzieciństwie poszło nie tak.

 • youtube_watcher
  youtube_watcher22 dni temu

  Obejrzyjcie wywiad Krzysztofa Gonciarza w HejtPark też. Idealne lustro dla pewnej grupy influencerów.

 • Pristine Healing Love

  Pristine Healing Love

  4 dni temu

  Gonciarz widać było, że się zastanawia nad odpowiedzią, a że nie miał dostatecznej ilości danych, to wolał się wstrzymać od wygłaszania kategorycznych opinii. To po prostu taki typ osobowości. Widać w tym było uczciwość i absolutną niechęć do mówienia czegoś pod publiczkę, nawet za cenę bycia odebranym jako nijakiego i unikającego zajęcia stanowiska. Natomiast w Przypadku Karola Paciorka mam wrażenie, że było lawirowanie, żeby właśnie go ktoś negatywnie nie odebrał i nie wyczuwam w nim uczciwości, ale koniunkturalizm.

 • Piotr Szczerbiński
  Piotr Szczerbiński22 dni temu

  Co do lgbt to rdzeń jest taki: homoseksualny seks nie jest grzechem bo albo boga nie ma albo jeśli jest to nie uważa tego za grzech, co tłumaczy wierzący w tej grupie. I na tym rdzenie sporo jest budowane. Z Szustakiem trochę kontry było. Pytanie o prawdę, trudno nie wierzyć w nic jak śpiewa 123. Karol doszedł do tego do czego wierzący też, że bożki zawiodą. Tylko Bóg mu umknął. Jezusem byli rozczarowani patrz droga do Emaus aż rozumieli ze Zmartwychwstał. To jest różnica z wierzącymi dla których najważniejszy jest Bóg a nie by słuchacz czul się dobrze. Dla wierzacego to ma znaczenie, że się nabija teraz bo potem sąd itp. A propos dzieci jest materiał na Szymon mówi o antynataliźmie. Powiedział, że jest z malej miejscowości tradycji stało się zadość. Dwójka niewierzących rozmawia o grzechu, słodko. Zadymione okulary dobre. Kandydat na rozmowę.

 • crier garçon
  crier garçon23 dni temu

  dopiero przekonałem się co to oznacza oglądać rozmowę, z kiepskim prowadzącym

 • Izabela Muzyka
  Izabela Muzyka23 dni temu

  Pani Moniko ,jest Pani doskonała, Pani styl i klasa. Kultura prowadzonych rozmów niedościgniona.I byłoby dobrze gdyby powszechnie traktowana jako wyznacznik właściwego poziomu. Mogą Panią pocałować w brunatną koszulę😉 Serdecznie pozdrawiam i życzę wszelkich powodzeń,a ponad wszystko zdrowia.

 • youtube_watcher
  youtube_watcher23 dni temu

  Współczuję Pani Monice tego spotkania z pseudointeligencją. Z całym szacunkiem dla gościa, ale niektóre sprawy trzeba nazwać po imieniu. Panią Monikę pozdrawiam.

 • Dawid Lach
  Dawid Lach23 dni temu

  O! To ten ignorant który popierał podnoszenie podatków dla przedsiębiorców i obciążeń społecznych dla walki o specyficznie rozumianą równość społeczną, niestety dla niego chwilę później jego kolega z programu obnażył, że nie ma zielonego pojęcia o takich podstawach jak podatek dochodowy, vat, koszty itd. Ja bym się na jego miejscu spalił ze wstydu i już nigdy nie wystąpił przed kamerą, niestety jedną z cech ludzi głupich i nastawionych na bezwzględny zysk jest brak wstydu. Zwykły głupiec kreujący się na inteligenta którego poglądy zmieniają się jak chorągiewka zależnie od kierunku wiatru, pyszny i zarozumiały fanatyk z absolutną awersją do nauki i autorefleksji. Jest pustym człowiekiem bez poglądów i własnych przemyśleń który powtarza na prawo i lewo populistyczne hasełka starając się kreować na mądrzejszego i bardziej inteligentnego niż jest. Nie wiem dla czego taka Persona jak P. Monika zaprosiła go do programu ale jest to policzek w twarz dla wszystkich oglądających, czas zmarnowany na tą rozmowę można było spożytkować dużo lepiej zapraszając inną, wartościową osobę.

 • youtube_watcher

  youtube_watcher

  23 dni temu

  "Ja bym się na jego miejscu spalił ze wstydu i już nigdy nie wystąpił przed kamerą, niestety jedną z cech ludzi głupich i nastawionych na bezwzględny zysk jest brak wstydu. " - święte słowa.

 • Beata Opalińska
  Beata Opalińska23 dni temu

  Pani Moniko , pięknie Pani wygląda w tej koszuli , bardzo Pani do twarzy w tym kolorze. Pozdrawiam serdecznie

 • Festung History
  Festung History25 dni temu

  Jeśli chodzi o wątek filmów i sztuki ogółem. Pomysł jest jedynie dobry jak dobre jego wykonanie. Więc Smoleński będąc złym filmem sam szkodzi swojej idei niż pomaga. Bo jak wskazał Pan Paciorek jest to obecnie tylko powód kpin.

 • borssuk88
  borssuk8825 dni temu

  Trochę strata czasu. Człowiek ktorego osobowość składa się z wooow i uuuuu za to bez poglądów i zdolności krytycznego myślenia niestety.

 • Piotr Kubicki
  Piotr Kubicki25 dni temu

  Dla mnie to, póki co, najbardziej bezpłciowy rozmówca jaki się Pani przytrafił (z dotychczas obejrzanych).

 • Szymon Piotr
  Szymon Piotr25 dni temu

  1:51:00 "teraz gdy jest ich więcej" czyli to już nie sprawa genów? Z całym szacunkiem do gościa, ale w przeciwieństwie do prowadzącej wydaje się nie przygotowany i miesza się we własnych przekonaniach PS. szacunek P. Moniko za nie kasowanie krytyki (to nie o moim komentarzu)

 • Andrzej Blackhowk
  Andrzej Blackhowk25 dni temu

  Osobiście uważam że Pan Paciorek porusza się obszarze ogólników raz ze względu na jego mimo wszystko młody wiek oraz zwykłego konformizmu, który sprawia że nie bierze odpowiedzialności za wypowiadane słowa i w każdej chwili może się wycofać z zachowaniem twarzy np. przykład Trampa i jego wykluczanie z mediów społecznościowych. Pani Monika jako osoba z dużo większym doświadczeniem próbowała "wyciągnąć " z gościa coś ponad te ogólniki. Po tej rozmowie, mam wrażenie że w kilku sprawach wygłoszone teorie Pana Paciorka wydają się wewnętrznie sprzeczne.

 • Marcin Strokosz
  Marcin Strokosz25 dni temu

  Rozmowy przeprowadzane przez Panią Monikę zawsze były zgodne z filozofią stoicką, ale odnoszę wrażenie, że tylko z gośćmi o poglądach prawicowych. Przyznam szczerze, że jestem w szoku jaki ta rozmowa miała przebieg. Stoikiem w tym przypadku, to był Karol staną na wysokości zadania i pokazał wielką klasę nie dając się sprowokować. Z kolei nastawienie Pani Moniki do gościa było strasznie negatywne, lekceważące miałem wrażenie, że ciągle chce coś mu udowodnić. Sposób zadawania pytań, rozwlekły mający chyba za zadanie wyrazić swoją opinie niż naprawdę czegoś się od gościa dowiedzieć. Jak przyjdzie ktoś z prawej strony, to może czuć się zrelaksowany Pani Monika nie wejdzie w żadną polemikę, bo jak sama powiedziała jaj kanał oglądają sympatycy konfederacji. Szkoda by się było narazić.

 • Adrianna Jay
  Adrianna Jay26 dni temu

  Obejrzałam ten wywiad jako pierwszy na tym kanale i raczej jedyny. Prowadząca nie daje poczucia komfortu swojemu gościowi, zainteresowa jest tylko i wyłącznie potrzeba wysłuchania, a co więcej najlepiej zgodzenia się z jej poglądami, przede wszystkim w pierwszej godzinie rozmowy, mniej w środku i znów pod koniec. Druga sprawa: ' nie byłem zestresowany' -'był pan' -'nie byłem' -'był pan' WTF?!, 'prosze zrozumiec', 'prosze sie zastanowic', 'pan musi zrozumieć' - co to za apodyktyczna postawa? P.Monika wydaje się być wspaniałym wykładowcą , z czego raczej jest dumna, sadzac po kilkukrotnym podkreśleniu gdzie wykłada i to tyle. Rozmowa, próba 'wywiadu' średnio wychodzi, chociaż sądząc po 87 tys subskrypcji sa ludzie których to interesuje. Poza tym wyśmiewanie, wytykanie swojej 'lepszosci' świadczy o braku kompetencji i niskim poczuciu wartości przy swoim rozmówcy . Karol próbował rozładować rozmowę, był bardzo kulturalny i uprzejmy, za co pełen szacun, bo ja nie jestem niestety na tyle kuloodporna -osoba zeby zachowac spokoj i nie dac sie poniesc emocjom. A ciekawa była zdecydowanie - czegoś takiego jeszcze nie widzialam, ale czy ciekawy to pozytywny wydźwięk? Moim zdaniem nie. Najlepsze podsumowanie ' wojna idei' niby z przymrużeniem oka, ale czy na pewno?

 • Jan Polski
  Jan Polski26 dni temu

  No cóż . Gość nie widział, kim był Borowiecki. Co więcej, powiedział, że nie widział takiego filmu. A książka? Dziękuję ...

 • Danuda Katarzyna Matysiak
  Danuda Katarzyna Matysiak26 dni temu

  Panie Paciorek, ja też czuję się sierotą, od 30tu lat, od czasów wyboru Wałęsy... Niestety...

 • Józef Duda
  Józef Duda26 dni temu

  Trzeba mieć dzieci, bo ktoś musi pracować na nasze emerytury i ktoś musi nas pochować i zaopiekować się w chorobie i w starości. Kot ani pies tego nie zrobi. Panie Karolu, trzeba pomyśleć o tym. Szczerze Panu radzę. A wiem co mówię, bo ma już 87lat

 • Ewa W

  Ewa W

  22 dni temu

  Można chcieć mieć dzieci, a nie trzeba. W tym świecie nic nie trzeba, co najwyżej, można :)

 • filozofka

  filozofka

  26 dni temu

  Szanowny Panie, Posiadanie dzieci jedynie we wspomnianym przez pana celu jest wyrazem szeroko pojętego materializmu i pewnego rodzaju zimnej kalkulacji. Dziecko powinno się posiadać z miłości, a nie w celach pragmatycznych. Jasne, jeśli po drodze będą one osiągane to super, aczkolwiek nastawianie się, że nasze potomstwo ma na Nas pracować jest błędem, gdyż nie ma absolutnie żadnej gwarancji, że to się wydarzy. Losowość życia jest nierozwiązywalną zagadką. Pozdrawiam

 • Magdalena Michalska
  Magdalena Michalska26 dni temu

  Pani Moniko nie szanuje Pani swojego gościa, nie daje mu się wypowiedzieć a jedynie używa jego obecności jako słuchacza własnej wypowiedzi.

 • SebSob
  SebSob27 dni temu

  Strasznie nijaki gość.

 • M
  M27 dni temu

  Rozmówcy lewicowi na ogół mnie nudzą. Widzę ich ograniczenie intelektualne. Pani Monika absolutna klasa dziennikarska. Fenomenalna. Niezwykła! inteligencja i erudycja.

 • Niko tyna
  Niko tyna27 dni temu

  Wysluchalam 42min i to chyba tyle, czuje jak Pani Monika sie wywyzsza nad Karolem i traktuje go jak ucznia w szkole- ten typ nauczycielki, ktora zawsze ma racje i a co ty dziecko mozesz w ogole wiedziec. Nieprzyjemnie sie to oglada z tym tonem wypowiedzi.

 • chunek90
  chunek9027 dni temu

  @Imonderabilia Karol, wielki szacunek za wytrzymanie tego wywiadu! 2 godziny walki z prowadzącą i udało ci się wyjść z tarczą.

 • Gabriela Bień

  Gabriela Bień

  8 dni temu

  Walki? Pani Jaruzelska nie walczy tylko rozmawia.

 • Barbara Olszowska
  Barbara Olszowska28 dni temu

  Odnoszę wrażenie, że Pani Monika po raz pierwszy na tym kanale pokazała swoją irytację. Wiedziałam, że kiedyś to nastąpi. 😀

 • Billoonn Shakur

  Billoonn Shakur

  8 dni temu

  W którym momencie ?

 • Maja Sobczyńska
  Maja Sobczyńska28 dni temu

  nie podoba mi się ta rozmowa, trochę nawet bardzo

 • Piotr Cichoń
  Piotr Cichoń28 dni temu

  Prowadząca ma znacznie więcej do powiedzenia niż gość. Nie dlatego, że źle prowadzi rozmowę, bo tutaj zdecydowanie klasa, a dlatego, że gość jest klasycznym przykładem dzisiejszej plagi kogoś, kto jest zupełnie pozbawiony swojego zdania a bezmyślnie i bezrefleksyjnie łyka i powiela „modne slogany” tylko po to, żeby być „fajnym”.

 • CFCKupisz
  CFCKupisz28 dni temu

  To było słabe, że Karol Paciorek nie wie kto to Karol Borowiecki. Niby inteligentny, ładnie się wypowiada na wiele tematów, zna języki, używa zagranicznych sformułowań np."Urban legend" i zna wielu mądrych ludzi, ale chyba ta erudycja ma krótkie nogi?

 • Dariusz Weiss
  Dariusz Weiss28 dni temu

  Pani Moniko gratuluję odkrcia,hipokryzji ekolewaka,gdyby faktycznie zależało mu na środowisku,to zostawiłby auto w Krakowie,i stamtąd dojeżdżał nim do rodziców.Facet o wiarygodności Biedronia,a dodatkowo chyba,tej samej preferencji seksualnej .

 • Wojti Energat
  Wojti Energat28 dni temu

  Oglądam 17 minut tę rozmowę. Pani Monika była czasami trochę hmmm może rzeczywiście "profesorska", ale zarazem sexy. To zasługa jednak tej koszuli...:)

 • Ewa Ke
  Ewa Ke28 dni temu

  Przyjemny gość, sympatyczny, skromny, można powiedzieć, że udany reprezentant swojego pokolenia (swoją drogą to sztuka powiedzieć publicznie "nie wiem" zamiast udawania), znam go akurat nie z wywiadów z politykami, ale reżyserem "Bożego ciała" i "Hajtera" - Janem Komasą (swoją drogę proszę go rozważyć jako gościa :) Odniosłam lekkie wrażenie, że pani Monika Jaruzelska była gościowi średnio przychylna, może za wszelką cenę unika dziś bycia posądzoną o jakiekolwiek sympatie lewicowe, albo w ogóle nie o to chodzi - i chciała go po prostu przycisnąć. Jak rzadko kiedy widać też było różnicę pokoleniową i, powiedzmy, zaplecza kulturowego. Sam wywiad ciekawy.

 • Ewa S.
  Ewa S.29 dni temu

  Oglądam Pania i lubię, jak rozmawia Pani z rozmowcami. Ale to, co mówiła Pani o macierzyństwie było cudowne. Bycie rodzicem ma słodko-gorzki smak, ale te małe rece, co obejmuja za szyje albo po raz 20 jak słyszymy "kocham Cię" rekompensuje wiele.

 • mjt mmena
  mjt mmena29 dni temu

  Zmęczyłam ten wywiad. Po raz pierwszy na tym kanale trafiłam na wywiad, który mi się nie podobał. Za dużo prowadzącej, za mało gościa. Opowieści pani Moniki bardzo ciekawe, świetnie by się sprawdziły w Q&A, nie tu. Nie podobała mi się także natarczywość: "Był pan zdenerowany", "Nie byłem", "Był pan". Nie tego oczekiwałam i nie do tego byłam przyzwyczajona.

 • Kinga M
  Kinga M29 dni temu

  Bardzo ciekawa rozmowa dwóch pokoleń.

 • monika piwowarek
  monika piwowarek29 dni temu

  Ale ona jest głupia

 • Sabina Gromnicka

  Sabina Gromnicka

  28 dni temu

  Pani o sobie....?

 • Nam Aste
  Nam AsteMiesiąc temu

  Mam 39 lat i nigdy nie chciałam dziecka. Czasem mam obawy, czy to dobra decyzja, ale nie mam odwagi i nie potrafię zaryzykować swojej wolności. Nie wiem, czy będę żałować, czy nie. Czas pokaże, ale bardzo się wzruszyłam przy tej Pani opowieści o dzieciach i teraz jeszcze bardziej nie wiem, co zrobić. A propos samochodów, to widzę jak ludzie fajnie funkcjonują w Berlinie - zakupy, dzieci, czy nastolatki w drodze do szkoły na rowerach, nawet zimą nie są problemem. W (ciągle jeszcze biednej)Polsce problemem jest status społeczny, który trzeba udowadniać nawet dwudziestoletnim golfem za tysiaka, a jak dyrektor duńskiej korporacji (nauczony u siebie w kraju) jedzie rowerem, to go Seba z tego starego golfa, czy BMW obśmieje - realna sytuacja z mojego miasta :) No i mniej istotne,że ten rower kosztował 5x tyle niż samochód. To jest ta smutna Polska, w której ludzie nie rozumieją priorytetów, dbania o klimat, środowisko itd. Dziwi mnie to zwłaszcza u rodziców, bo sama nie mam przecież dzieci, ale gdybym je miała, to dwa razy bardziej walczyłabym o naszą matkę Ziemię i rowerowe życie w mieście :)

 • Nam Aste

  Nam Aste

  26 dni temu

  @filozofka mąż jest od dziesięciu lat ten sam i często proponuje opcję potomstwa, ale to bardziej kwestia tego, że ja jestem chyba bardziej odpowiedzialna i mam świadomość, że większy ciężar ponosi jednak kobieta. Gdybym była facetem, to też bym była bardziej na tak ;)

 • filozofka

  filozofka

  27 dni temu

  Jeśli nie jest pani przekonana, a i nie ma odpowiedniej osoby - partnera, męża czy narzeczonego, z którym będzie można wychować to dziecko, mimo wszystko lepiej odpuścić. Poza posiadaniem, młodemu człowiekowi powinno się wpoić jakieś konkretne zasady, nauczyć życia i do tego celu potrzebna jest tak samo matka jak i ojciec.

 • Sabina Gromnicka

  Sabina Gromnicka

  28 dni temu

  Niech Pani zaryzykuje. Jak będzie Pani miała problemy wychowawcze to proszę wyobrazić sobie,że to nie Pani dziecko,cudze dzieci umiemy wychowywać. I tak jest że wszystkim w życiu, cudze problemy da się ogarnąć, wiemy jak pomóc rozwiązać cudze bolączki.Jak wyobraźmy sobie,że nasze życie jest cudze poradzimy sobie że wszystkim👍

 • D D
  D DMiesiąc temu

  Pani Moniko, choć wyznaje Pani zupełnie inny system wartości niż mój, światopogląd w każdym calu mamy inny, to Panią bardzo cenię i szanują za klasę ogromną, kulturę osobistą, otwartość na zrozumienie innego punktu widzenia od Pani. Da się Pani bardzo lubić:)

 • D D
  D DMiesiąc temu

  Pan Karol wydaje się nie mieć za wiele do powiedzenia.Pani Monika zmuszona została mówić za gościa ale program nie stracił na wartości bo pani Monika jest tak ciekawą osobowością, tak inteligentną, tak oczytaną, z klasą kobietą, że miło jej posłuchać i zawsze coś z tego co powie wyciągnąć dla siebie.A co do Karola. Zadziwia mnie fenomen popularności tego Pana skoro nie ma w sobie polotu myśli (takie wrażenie), brak głębszych przemyśleń, a jednak jest znany i ceniony. Nie wiem o co tu chodzi..

 • piotr skot
  piotr skotMiesiąc temu

  Szanowna Pani Moniko , ale Pani potrafi rozmawiać z " zabawnym intelektualnie " człowiekiem i ten humor! Pozdrawiam

 • A. Mazur
  A. MazurMiesiąc temu

  Karol jakiś taki zestresowany i ofensywny, a Pani prowadząca ocenia go z prawej i z lewej, wsadza w szuflady, łapie za słowa, zmienia jego słowa i wogóle mówi więcej niż pyta... no nic. Być może pozostałe wywiady wyglądają innaczej, jestem tutaj pierwszy raz....

 • szlipolis
  szlipolisMiesiąc temu

  Wielki reset plwhite.info/contact/wideo/dICniKTFiJaAa5c.html

 • Green Custom
  Green CustomMiesiąc temu

  "Jaruzelski dyktator ale nie mody" śmiechłem

 • Paweł Skibniewski
  Paweł SkibniewskiMiesiąc temu

  Bardzo dynamiczna rozmowa. Inna niż wszystkie. Bardzo pozytywnie!

 • Pi Mi
  Pi MiMiesiąc temu

  Fajna koszula a i Karolek dopisał :)

 • Sobieraj
  SobierajMiesiąc temu

  3 fala feminizmu

 • Sobieraj
  SobierajMiesiąc temu

  gender studies xd

 • Sobieraj
  SobierajMiesiąc temu

  LGBT LUDZIE XD

 • Justyna Bieńkowska
  Justyna BieńkowskaMiesiąc temu

  Pani Monika chyba jednak nie zrozumiała czym jest teoria spiskowa :) Ale bardzo ciekawa rozmowa

 • Tomek Zoraw
  Tomek ZorawMiesiąc temu

  Karol moim zdaniem jest osoba która nie szuka polaryzacji, w rozmowach zaprasza ludzi których wypowiedzi są dla niego ciekawe, ma własne poglądy ale z reguły nie są one kluczowe w rozmowie. Oczekiwanie treściwych zwięzłych odpowiedzi na pytania tendencyjne i bardzo spolaryzowane cechuje osoby o wyklarowanych poglądach. A tu są dwie grupy jedna ukształtowana, merytoryczna (bez wylęgu na charakter idei), a druga zwyczajnie szukająca zaczepki nie mająca pojęcia o merytoryce i sensie zadawanych pytań oczekująca spektaklu i kontrowersji. Errare humanum est.... by mieć zdanie najpierw trzeba mieć wiedzę ;)

 • Andrzej Udalski

  Andrzej Udalski

  20 dni temu

  No szczegolnie w rozmowie z Bosakiem sie popisal i "nie szuka polaryzacji" xD

 • Dominika Ł
  Dominika ŁMiesiąc temu

  Czy ktoś wyrosły w małej tradycyjnej społeczności (raczej prawicowej niż nie) po wyprowadzce i zmianie poglądów musi zakładać, że jego rówieśnik, który był i pozostał prawicowcem, na pewno robi to z wyrachowania? Strasznie wąskie horyzonty ma ten Paciorek. W czasie wywiadów z kandydatami na prezydenta nie było tego widać. Panie Karolu - uwierz Pan, niektórym wcześnie kształtuje się światopogląd. Być może Bosak jest jednym z takich osób.

 • Andrzej Udalski

  Andrzej Udalski

  20 dni temu

  Typowa nagonka lewicy. Jak ktos jest prawakiem to "zostal zmanipulowany", "jest niewyedukowany" itd...

 • Tomasz Grzegorz
  Tomasz GrzegorzMiesiąc temu

  Ogromna przepaść intelektualna między Prowadzącą a Gościem. W niektórych momentach można było odnieść wrażenie, że Pani Monika lekko pokpiwa z Pana Paciorka. Pozdrawiam

 • jerzy lange
  jerzy langeMiesiąc temu

  Ten Pan to taki mocno nie dojrzały chłopiec. Nie żadnego własnego światopoglądu. Intelektualnie, przy Pani Monice wypada bardzo kiepsko.

 • Agnieszka Brykowska
  Agnieszka BrykowskaMiesiąc temu

  W Amsterdamie dzieci transportowane sa do przedszkoli, zlobkow itd w wozkach przytroczonych do rowerow. Fajny widok - pan w garniturze pedaluje z dziecmi siedzacymi w specjalnym powozie. To tez zaobserwowalam w Cambridge.

 • Olga Sikorska
  Olga SikorskaMiesiąc temu

  To nieprawda, ze Krzysztof Bosak nie zmienia poglądów. W czasach Ruchu Narodowego, MWP był znaaaacznie mniej wolnorynkowy, żeby nie powiedzieć ze prosocjalny. Nawet słynny tweet, w którym wyszło mu ze ma faszystowskie poglądy - proszę zwrócić uwagę co jest w sekcji poglądów społeczno-ekonomicznych

 • Krzysiek Skowroński
  Krzysiek SkowrońskiMiesiąc temu

  Paciorek jak zawsze spoko. Dwa zupełnie inne światy, inne pokolenia, a jednak dialog zachowany. Bardzo dobrze to wyszło. :)

 • LikelyJupiter8
  LikelyJupiter8Miesiąc temu

  polscy youtuberzy w roli politologów ;) Proszę nie wmawiać swoim słuchaczom, że zmiana poglądów jest zła. Wręcz przeciwnie. Jak mawiał wiele lat temu mój nauczyciel z WOS: tylko krowy nie zmieniają poglądów.

 • Muchomorrek
  MuchomorrekMiesiąc temu

  Zainspirowany Pani wywiadem, z czystej i jak się okazało niezdrowej ciekawości obejrzałem jeden z odcinków "Lekko Stronniczy", akurat taki w którym dwóch młodych kretynów naigrawało się i pastwiło nad jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim. Poziom tego był taki, że myślałem, że się wyrzygam. Po co to zapraszać takich gości, to już nie ma kogo zaprosić?...

 • Wszystko o USA
  Wszystko o USAMiesiąc temu

  Moim zdaniem z tymi odpowiedziami dzieci o tym, że chcą być PLwhiterami jest dokładnie tak samo jak właśnie z chęcią zostawania piłkarzami, czy innymi dość odrealnionymi zawodami. Mówią tak za dzieciaka, ale gdy dochodzi już do tego wieku 15-16 lat zaczyna się wybór szkoły i idą w coś, czymś się fascynują itp.

 • Krystian Mateusiak
  Krystian MateusiakMiesiąc temu

  Przyznaje, że nie obejrzałem odcinka na pełnym skupieniu ale czy dobrze mi się wydaje ze gość na każde pytanie odpowiada w wymijący sposób? Dodatkowo co chwile ten smiech nie wiadomo z czego - czy tylko mnie to drazni?

 • Sabina Gromnicka

  Sabina Gromnicka

  Miesiąc temu

  Nie tylko Pana....

 • K. _
  K. _Miesiąc temu

  W przerwanym wywiadzie pani Katarzyny Kolendy-Zaleskiej chodziło o stwierdzenie przez zaproszonego polityka, że "LGBT to nie ludzie".

 • Kubi Yoshi
  Kubi YoshiMiesiąc temu

  I wspiera depopulacje. Wtf? Trochę taki ciepły, który płynie z prądem i tym co jest modne. Dla kariery i pieniędzy. W czasach nazi nie wiadomo kogo by wspierał bo to akurat było na czasie. Nie ufam mu bo odpowiada jak polityk i nie znam jego prawdziwych myśli bo zawsze lawiruje.

 • Tomasz Wojewódzki
  Tomasz WojewódzkiMiesiąc temu

  nie znałem tego Pana, nie zaciekawił mnie, ale Pani Monika, no super

 • Rafał Kopciński
  Rafał KopcińskiMiesiąc temu

  Mam wrażenie, że to był najsłabszy gość, który pojawił się w programie...,ale warto było obejrzeć, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o pani Monice. Pozdrowienia..

 • A. I.
  A. I.Miesiąc temu

  No niestety. Żyjemy w świecie gdzie wszyscy kandydaci na prezydenta, łącznie z urzędującym umawiają się na wywiad z chłopakiem, który jak sam zreszta przyznaje, nie zna się na polityce. No ale w tym przypadku chodziło o przynajmniej 2 rzeczy. Po pierwsze o pozyskanie młodych wyborcow (którzy często głosują na tego, który się najwięcej uśmiecha) no i wiedzieli, że pytania będą raczej proste. No bo jakie mają być pytania zadawane przez człowieka, który nie widzi różnicy między wykształceniem a inteligencją? Później jeszcze rżnie luzaka i twierdzi, że to, że udało mu się przeprowadzić wywiad (jako jedynemu w Polsce) ze wszystkimi kandydatami, to takie tam fiuu bździu i to żadna nagroda bo sobie tego nigdzie nie postawi. Ogólnie mógłbym referat napisać na temat bzdur, które ten czlowiek wypowiada. Duży szacunek dla Pani Moniki za obiektywizm. Naprawdę, gdybym miał być kiedyś stanac przed sądem (niezawisłym rzecz jasna), to chcialbym być sądzony przez kogoś, kto ma tyle dystansu i obiektywizmu co Pani redaktor.

 • Lucyna Stepien
  Lucyna StepienMiesiąc temu

  Paciorek rozwalił system :)

 • Zbigniew Karwowski
  Zbigniew KarwowskiMiesiąc temu

  Szanowna Pani! Tak sobie myślę, że minister Ziobro chciałby u Pani wyżalić się na podłość Kaczora. Może zainicjowałaby Pani spotkanie? To byłby hit! Czy Pani ma tam u siebie magnesy neodymowe bo wszyscy lecą jak .... Pozdrawiam.

 • Michal I.
  Michal I.Miesiąc temu

  Gość jest idealnym odwzorowaniem swojego (mojego też) pokolenia millenialsow: nie wiem, nie rozumiem, nie interesuje mnie to, i nie mam z tym problemu. Bardzo wygodne podejście do życia, choć nie bardzo sobie umiem wyobrazić, jak z taką nonszalancją mamy zostawić po sobie świat choć trochę bardziej uporządkowany?

 • Jola

  Jola

  Miesiąc temu

  To nie pokolenie, ale styl bycia. Sławomir Mentzen jest z tego samego roku co Karol Paciorek, a jest przeciwieństwem Karola

 • Sabina Gromnicka

  Sabina Gromnicka

  Miesiąc temu

  Polecam wywiad z Panem Korczarowskim. To samo pokolenie,a postawa diametralnie różna.

 • MisterPartner
  MisterPartnerMiesiąc temu

  Bill Gates jest ludobójcą . Udowdnić można to dosyć szybko ale potrzebne jest międzynarodowe śledztwo. Chce depopulować ludzkość o czym otwarty mówi. Patent : WO2020060606 : z 23 marca 2020 r. To technologia która umożliwia m.in generacji kryptowaluty poprzez aktywność fizyczną i umysłową jednostki . Większą teoria spiskową dla mnie jest ,że "Karol Paciorek myśli " .

 • MisterPartner
  MisterPartnerMiesiąc temu

  Paciorek - Jak Protokoły Medrców Syjonu to teoria spiskowa to twój akt urodzenia to papier toaletowy. Nie wiem co ten gość robi w tym programie.

 • MisterPartner
  MisterPartnerMiesiąc temu

  On jest za wyższymi podatkami ? On pewnie nie wie co to jest podatek . Pan Paciorek jest dumnym członkiem zastępczego proletariatu :)

 • MisterPartner
  MisterPartnerMiesiąc temu

  Globalny Reset = Globalny Komunizm .I pamiętajcie ,że ma nie być gotówki ! do tego czasu ok 58 miesiecy zostało do jej usunięcia.

 • MisterPartner
  MisterPartnerMiesiąc temu

  Apropo zaszczepienia . Nie widzę powodu aby anulować subskrypcję bo Pani się zaszczepiła . To bezsensu. Ale niestety to źle świadczy o intelekcie Pani Moniki (jeśli wyszczepienie się rzeczywiście odbyło).

 • Wik
  WikMiesiąc temu

  Ja odniosłam zupełnie inne wrażenie odnośnie wywiadu z prezydentem Dudą. Karol nie wydawał mi się stronniczy właściwie w żadnym momencie i zachował się profesjonalnie. Dużo dostał z resztą hejtu za rzekomą „laurkę” dla prezydenta przed wyborami.

 • MisterPartner
  MisterPartnerMiesiąc temu

  Systemowe Ludobójstwo trwa.... a my pitu pitu o zeszłorocznym źółtym śniegu.

 • Lucyna Stachowska
  Lucyna StachowskaMiesiąc temu

  Pani Moniko, jestem bardzo wierząca( wiem, że to nie ma znaczenia, ale... 😜)... Natomiast kolejny raz chcę Pani podziękować- za tę rozmowę, ale jeszcze bardziej za jej klimat- jak zawsze cudowny... Wszystkim wierzącym( w tym przede wszystkim sobie) życzę takiej kultury rozmowy z drugim czlowiekiem, nawet ( ZWŁASZCZA)gdy ma inne poglady, jaką ma PANI... ... Brunatna koszula? Pani- FASZYSTKA?!!! SERIO?!!! Takie określenie Pani jest możliwe tylko u nas, gdzie u sterów jest Pan, któremu nikt nie będzie mówił, że białe jest białe, a czarne- czarne... Wstyd mi- Polce, katoliczce, że tyle kłamstwa, nienawiści, braku szacunku w MOJEJ OJCZYŹNIE,..

 • Piotr Wiśniowski
  Piotr WiśniowskiMiesiąc temu

  Chyba najmniej interesujący rozmówca. Chaotyczny.

 • Małgorzata Cipkowska
  Małgorzata CipkowskaMiesiąc temu

  Odnoszę wrażenie, ze Karol się czuje jakby był u Pani Dyrektor na dywaniku , był na wagarach i ma zbyt mała frekwencję... 😂 Jestem tu pierwszy raz i muszę przyznać, ze tez bym się bała spotkać z panią Jaruzelską... jest lekko przerażająca ... czuć z kilometra ze czuje się lepsza niż gość, lepsza niż inni. Pomijając jej background , Ojca i poglądy (z którymi się nie zgadzam), widać ze jest dobrze wykształcona , ładnie się wysławia ale nie lubię osób, które tak się wywyższają ... to nie może być przyjemne obcowanie z taka osoba. PS lol „gdy byłam na wakacjach na Krymie”... w tamtych czasach ... chyba gdy ktoś był na wakacjach na Krymie z „ panią generałową” to raczej nie był przyjacielem swojego kraju . Także no nie, niestety nie

Kolejny